| POWER | 1600 W |
| PLATES COVER | НЕЗАЛЕПВАЩО ПОКРИТИЕ |
| PLATES SIZE | 270 Х 170 MM |
| THERMOSTAT | Yes |
| Brand | UFESA |
| MODEL: | PR1600 TEIDE |
| TYPE: | BROIL |
| POWER: | 1600 W |
| BODY MATERIAL: | PLASTIC |
| PLATES COVER: | НЕЗАЛЕПВАЩО ПОКРИТИЕ |
| PLATES SIZE: | 270 Х 170 MM |
| AUTOMATIC BAKING SYSTEM: | No |
| REMOVABLE PLATES: | No |
| COVER: | Yes |
| AUTOMATIC PROGRAMS: | No |
| REMOVABLE DRIP TRAY: | Yes |
| PARTS SUITABLE FOR DISHWASHER: | No |
| INCLUDED ACCESSORIES: | Yes |
| CABLE LENGTH: | 0.60 м |
| DIMENSIONS: | 12 X 31.5 X 24 СМ. |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 2.300 kg |
| EAN | 8422160052101 |













