| TYPE DEVICE | ЦЕНТРАЛНА КОЛОНА |
| MAX POWER | 30-120 W |
| IMPEDANCE | 8 ohms |
| FREQUENCY RANGE | 42Hz – 33kHz |
| SENSITIVITY | 87dB |
| NUM WAYS | 3 |
| Brand | BOWERS&WILKINS |
| MODEL: | HTM6 S3 BK |
| KIND: | SPEAKERS |
| TYPE DEVICE: | ЦЕНТРАЛНА КОЛОНА |
| MAX POWER: | 30-120 W |
| IMPEDANCE: | 8 ohms |
| FREQUENCY RANGE: | 42Hz – 33kHz |
| SENSITIVITY: | 87dB |
| DIMENSION (X, W, D): | 160 x 480 x 255 |
| WEIGHT: | 7.7 КГ |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 714346340828 |
















