| TYPE DEVICE | СЪРАУНД КОЛОНА |
| MAX POWER | 30-100 W |
| IMPEDANCE | 8 ohms |
| FREQUENCY RANGE | 52Hz – 28kHz |
| SENSITIVITY | 84dB |
| NUM WAYS | 2 |
| Brand | BOWERS&WILKINS |
| MODEL: | 607 S3 BK |
| KIND: | SPEAKERS |
| TYPE DEVICE: | СЪРАУНД КОЛОНА |
| MAX POWER: | 30-100 W |
| IMPEDANCE: | 8 ohms |
| FREQUENCY RANGE: | 52Hz – 28kHz |
| SENSITIVITY: | 84dB |
| DIMENSION (X, W, D): | 300 x 165 x 207 |
| WEIGHT: | 4.65 КГ |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 714346340781 |











