| ТИП | СЪРАУНД КОЛОНА |
| МОЩНОСТ | 30-100 W |
| ИМПЕДАНС | 8 ohms |
| ЧЕСТОТЕН ОБХВАТ | 52Hz – 28kHz |
| ЧУВСТВИТЕЛНОСТ | 84dB |
| БРОЙ ГОВОРИТЕЛИ | 2 |
| Марка | BOWERS&WILKINS |
| МОДЕЛ: | 607 S3 BK |
| ВИД: | КОЛОНИ |
| ТИП: | СЪРАУНД КОЛОНА |
| МОЩНОСТ: | 30-100 W |
| ИМПЕДАНС: | 8 ohms |
| ЧЕСТОТЕН ОБХВАТ: | 52Hz – 28kHz |
| ЧУВСТВИТЕЛНОСТ: | 84dB |
| ГАБАРИТИ (В, Ш, Д): | 300 x 165 x 207 |
| ТЕГЛО: | 4.65 КГ |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 714346340781 |










