| ТИП | ЦЕНТРАЛНА КОЛОНА |
| МОЩНОСТ | 30-120 W |
| ИМПЕДАНС | 8 ohms |
| ЧЕСТОТЕН ОБХВАТ | 42Hz – 33kHz |
| ЧУВСТВИТЕЛНОСТ | 87dB |
| БРОЙ ГОВОРИТЕЛИ | 3 |
| Марка | BOWERS&WILKINS |
| МОДЕЛ: | HTM6 S3 BK |
| ВИД: | КОЛОНИ |
| ТИП: | ЦЕНТРАЛНА КОЛОНА |
| МОЩНОСТ: | 30-120 W |
| ИМПЕДАНС: | 8 ohms |
| ЧЕСТОТЕН ОБХВАТ: | 42Hz – 33kHz |
| ЧУВСТВИТЕЛНОСТ: | 87dB |
| ГАБАРИТИ (В, Ш, Д): | 160 x 480 x 255 |
| ТЕГЛО: | 7.7 КГ |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 714346340828 |
















