| TYPE DEVICE | ФРОНТАЛНА КОЛОНА |
| MAX POWER | 30-180 W |
| IMPEDANCE | 6 ohms |
| FREQUENCY RANGE | 36Hz - 26kHz |
| SENSITIVITY | 88.5db |
| NUM WAYS | 3 |
| Brand | DALI |
| MODEL: | OBERON 7 BK ЧИФТ |
| KIND: | SPEAKERS |
| TYPE DEVICE: | ФРОНТАЛНА КОЛОНА |
| MAX POWER: | 30-180 W |
| IMPEDANCE: | 6 ohms |
| FREQUENCY RANGE: | 36Hz - 26kHz |
| SENSITIVITY: | 88.5db |
| DIMENSION (X, W, D): | 1015 x 200 x 340 |
| WEIGHT: | 29.6 КГ |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |


