| ТИП | ФРОНТАЛНА КОЛОНА |
| МОЩНОСТ | 30-180 W |
| ИМПЕДАНС | 6 ohms |
| ЧЕСТОТЕН ОБХВАТ | 36Hz - 26kHz |
| ЧУВСТВИТЕЛНОСТ | 88.5db |
| БРОЙ ГОВОРИТЕЛИ | 3 |
| Марка | DALI |
| МОДЕЛ: | OBERON 7 BK ЧИФТ |
| ВИД: | КОЛОНИ |
| ТИП: | ФРОНТАЛНА КОЛОНА |
| МОЩНОСТ: | 30-180 W |
| ИМПЕДАНС: | 6 ohms |
| ЧЕСТОТЕН ОБХВАТ: | 36Hz - 26kHz |
| ЧУВСТВИТЕЛНОСТ: | 88.5db |
| ГАБАРИТИ (В, Ш, Д): | 1015 x 200 x 340 |
| ТЕГЛО: | 29.6 КГ |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |


