| TYPE DEVICE | СЪРАУНД КОЛОНА |
| MAX POWER | 20-150W |
| IMPEDANCE | 6 ohms |
| FREQUENCY RANGE | 85Hz-25kHz |
| SENSITIVITY | 87dB |
| NUM WAYS | 2 |
| Brand | JBL |
| MODEL: | STAGE 240H ESPRESSO ЧИФТ |
| KIND: | SPEAKERS |
| TYPE DEVICE: | СЪРАУНД КОЛОНА |
| MAX POWER: | 20-150W |
| IMPEDANCE: | 6 ohms |
| FREQUENCY RANGE: | 85Hz-25kHz |
| SENSITIVITY: | 87dB |
| DIMENSION (X, W, D): | 270 x 176 x 180 |
| WEIGHT: | 4.6 КГ |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 1200130013126 |










