| TYPE DEVICE | СУБУФЕР |
| MAX POWER | 300 W |
| FREQUENCY RANGE | 28Hz-150Hz |
| NUM WAYS | 1 |
| Brand | JBL |
| MODEL: | STAGE 200P ESPRESSO |
| KIND: | SPEAKERS |
| TYPE DEVICE: | СУБУФЕР |
| MAX POWER: | 300 W |
| FREQUENCY RANGE: | 28Hz-150Hz |
| DIMENSION (X, W, D): | 361x385x350 |
| WEIGHT: | 14.4 КГ |
| NUM WAYS: | 1 |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 1200130013164 |







