| TYPE DEVICE | СЪРАУНД КОЛОНА |
| MAX POWER | 20-125 W |
| IMPEDANCE | 6 ohms |
| FREQUENCY RANGE | 60Hz – 40kHz |
| SENSITIVITY | 86 dB |
| NUM WAYS | 2 |
| Brand | JBL |
| MODEL: | STAGE A120 BK ЧИФТ |
| KIND: | SPEAKERS |
| TYPE DEVICE: | СЪРАУНД КОЛОНА |
| MAX POWER: | 20-125 W |
| IMPEDANCE: | 6 ohms |
| FREQUENCY RANGE: | 60Hz – 40kHz |
| SENSITIVITY: | 86 dB |
| DIMENSION (X, W, D): | 285 x 170 x 170 |
| WEIGHT: | 3.8 КГ |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 6925281932724 |









