| TYPE DEVICE | СУБУФЕР |
| MAX POWER | 50 W |
| FREQUENCY RANGE | 28–200 Hz |
| Brand | YAMAHA |
| MODEL: | NS-SW050 |
| KIND: | SPEAKERS |
| TYPE DEVICE: | СУБУФЕР |
| MAX POWER: | 50 W |
| FREQUENCY RANGE: | 28–200 Hz |
| DIMENSION (X, W, D): | 292 x 291 x 341 |
| WEIGHT: | 8.5 КГ |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 4957812604932 |








