| KIND | Amplifiers and receivers |
| CHANNELS | 2 |
| OUTPUT POWER PER CHANNEL | 125 W |
| IMPEDANCE | 8 Ohms |
| RADIO TUNER | FM/AM |
| BLUETOOTH | Yes |
| Brand | YAMAHA |
| MODEL: | R-S202D |
| KIND: | Amplifiers and receivers |
| CHANNELS: | 2 |
| OUTPUT POWER PER CHANNEL: | 125 W |
| IMPEDANCE: | 8 Ohms |
| FREQUENCY RANGE: | 20Hz - 20kHz |
| RADIO TUNER: | FM/AM |
| BLUETOOTH: | Yes |
| WEIGHT: | 6.7 КГ |
| EAN | 4957812602204 |









