| TYPE DEVICE | СУБУФЕР |
| MAX POWER | 80 W |
| FREQUENCY RANGE | 26–250 Hz |
| Brand | KLIPSCH |
| MODEL: | FLEXUS SUB 100 BLACK |
| KIND: | SPEAKERS |
| TYPE DEVICE: | СУБУФЕР |
| MAX POWER: | 80 W |
| FREQUENCY RANGE: | 26–250 Hz |
| DIMENSION (X, W, D): | 340 x 349 x 335 |
| WEIGHT: | 9.4 КГ |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 743878066463 |
















