| TYPE DEVICE | ФРОНТАЛНА КОЛОНА |
| MAX POWER | 100 W |
| IMPEDANCE | 6 ohms |
| FREQUENCY RANGE | 35 Hz - 35 kHz |
| SENSITIVITY | 88dB |
| NUM WAYS | 4 |
| Brand | YAMAHA |
| MODEL: | NS-555 |
| KIND: | SPEAKERS |
| TYPE DEVICE: | ФРОНТАЛНА КОЛОНА |
| MAX POWER: | 100 W |
| IMPEDANCE: | 6 ohms |
| FREQUENCY RANGE: | 35 Hz - 35 kHz |
| SENSITIVITY: | 88dB |
| DIMENSION (X, W, D): | 980 x 222 x 345 |
| WEIGHT: | 20 КГ |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 4957812054553 |










