| TYPE DEVICE | ФРОНТАЛНА КОЛОНА |
| MAX POWER | 80 W |
| IMPEDANCE | 6 ohms |
| FREQUENCY RANGE | 43 Hz - 26 kHz |
| SENSITIVITY | 89dB |
| NUM WAYS | 3 |
| Brand | YAMAHA |
| MODEL: | NS-F51 ЧИФТ |
| KIND: | SPEAKERS |
| TYPE DEVICE: | ФРОНТАЛНА КОЛОНА |
| MAX POWER: | 80 W |
| IMPEDANCE: | 6 ohms |
| FREQUENCY RANGE: | 43 Hz - 26 kHz |
| SENSITIVITY: | 89dB |
| DIMENSION (X, W, D): | 974 x 233 x 254 |
| WEIGHT: | 13.7 КГ |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 4957812582629 |









