| ТИП | ФРОНТАЛНА КОЛОНА |
| МОЩНОСТ | 80 W |
| ИМПЕДАНС | 6 ohms |
| ЧЕСТОТЕН ОБХВАТ | 43 Hz - 26 kHz |
| ЧУВСТВИТЕЛНОСТ | 89dB |
| БРОЙ ГОВОРИТЕЛИ | 3 |
| Марка | YAMAHA |
| МОДЕЛ: | NS-F51 ЧИФТ |
| ВИД: | КОЛОНИ |
| ТИП: | ФРОНТАЛНА КОЛОНА |
| МОЩНОСТ: | 80 W |
| ИМПЕДАНС: | 6 ohms |
| ЧЕСТОТЕН ОБХВАТ: | 43 Hz - 26 kHz |
| ЧУВСТВИТЕЛНОСТ: | 89dB |
| ГАБАРИТИ (В, Ш, Д): | 974 x 233 x 254 |
| ТЕГЛО: | 13.7 КГ |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 4957812582629 |









