| ВИД | УСИЛВАТЕЛИ И РЕСИЙВЪРИ |
| БРОЙ КАНАЛИ | 2 |
| ИЗХОДНА МОЩНОСТ НА КАНАЛ | 60 W |
| ИМПЕДАНС | 8 Ohms |
| РАДИО ТУНЕР | FM/AM |
| USB | Да |
| WI-FI | Да |
| BLUETOOTH | Да |
| Марка | KENWOOD |
| МОДЕЛ: | KR-W8000SCD-B |
| ВИД: | УСИЛВАТЕЛИ И РЕСИЙВЪРИ |
| БРОЙ КАНАЛИ: | 2 |
| ИЗХОДНА МОЩНОСТ НА КАНАЛ: | 60 W |
| ИМПЕДАНС: | 8 Ohms |
| ЧЕСТОТЕН ОБХВАТ: | 87.5 - 108 MHz |
| РАДИО ТУНЕР: | FM/AM |
| USB: | Да |
| ОПТИЧЕН ВХОД: | 2 x IN, 1 x OUT |
| BLUETOOTH: | Да |
| КОАКСИАЛЕН ВХОД: | x2 |
| ЕКВАЛАЙЗЕР: | Да |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| ТЕГЛО: | 3.53 КГ |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 19048239419 |














