| ВИД | УСИЛВАТЕЛИ И РЕСИЙВЪРИ |
| БРОЙ КАНАЛИ | 2 |
| ИЗХОДНА МОЩНОСТ НА КАНАЛ | 70 W |
| ИМПЕДАНС | 4 Ohms |
| BLUETOOTH | Да |
| Марка | DENON |
| МОДЕЛ: | PMA-600NE |
| ВИД: | УСИЛВАТЕЛИ И РЕСИЙВЪРИ |
| БРОЙ КАНАЛИ: | 2 |
| ИЗХОДНА МОЩНОСТ НА КАНАЛ: | 70 W |
| ИМПЕДАНС: | 4 Ohms |
| ЧЕСТОТЕН ОБХВАТ: | 20 Hz - 20 kHz |
| ОПТИЧЕН ВХОД: | x 2 |
| BLUETOOTH: | Да |
| КОАКСИАЛЕН ВХОД: | Да |
| ТЕГЛО: | 6.8 КГ |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 4951035070956 |



















