| ТИП | СЪРАУНД КОЛОНА |
| МОЩНОСТ | 20-150W |
| ИМПЕДАНС | 6 ohms |
| ЧЕСТОТЕН ОБХВАТ | 85Hz-25kHz |
| ЧУВСТВИТЕЛНОСТ | 87dB |
| БРОЙ ГОВОРИТЕЛИ | 2 |
| Марка | JBL |
| МОДЕЛ: | STAGE 240H LATTE ЧИФТ |
| ВИД: | КОЛОНИ |
| ТИП: | СЪРАУНД КОЛОНА |
| МОЩНОСТ: | 20-150W |
| ИМПЕДАНС: | 6 ohms |
| ЧЕСТОТЕН ОБХВАТ: | 85Hz-25kHz |
| ЧУВСТВИТЕЛНОСТ: | 87dB |
| ГАБАРИТИ (В, Ш, Д): | 270 x 176 x 180 |
| ТЕГЛО: | 4.6 КГ |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 1200130013133 |










