| ВИД | УСИЛВАТЕЛИ И РЕСИЙВЪРИ |
| БРОЙ КАНАЛИ | 2.2 |
| ИЗХОДНА МОЩНОСТ НА КАНАЛ | 45 W |
| ИМПЕДАНС | 8 Ohms |
| Марка | MARANTZ |
| МОДЕЛ: | PM-6007 |
| ВИД: | УСИЛВАТЕЛИ И РЕСИЙВЪРИ |
| БРОЙ КАНАЛИ: | 2.2 |
| ИЗХОДНА МОЩНОСТ НА КАНАЛ: | 45 W |
| ИМПЕДАНС: | 8 Ohms |
| ЧЕСТОТЕН ОБХВАТ: | 20Hz-20kHz |
| ПРЕД-УСИЛВАТЕЛ: | Да |
| ОПТИЧЕН ВХОД: | X 2 |
| КОАКСИАЛЕН ВХОД: | Да |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| ТЕГЛО: | 7.6 КГ |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 4951035073650 |













