| ТИП | ФРОНТАЛНА КОЛОНА |
| МОЩНОСТ | 25-200 W |
| ИМПЕДАНС | 4-8 ohms |
| ЧЕСТОТЕН ОБХВАТ | 38Hz – 40kHz |
| ЧУВСТВИТЕЛНОСТ | 86 dB |
| БРОЙ ГОВОРИТЕЛИ | 4 |
| Марка | POLK AUDIO |
| МОДЕЛ: | MONITOR XT60BK |
| ВИД: | КОЛОНИ |
| ТИП: | ФРОНТАЛНА КОЛОНА |
| МОЩНОСТ: | 25-200 W |
| ИМПЕДАНС: | 4-8 ohms |
| ЧЕСТОТЕН ОБХВАТ: | 38Hz – 40kHz |
| ЧУВСТВИТЕЛНОСТ: | 86 dB |
| ГАБАРИТИ (В, Ш, Д): | 925 x 190 x 231 |
| ТЕГЛО: | 9.07 КГ |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 747192133368 |

















