| TYPE DEVICE | ФРОНТАЛНА КОЛОНА |
| MAX POWER | 25-200 W |
| IMPEDANCE | 4-8 ohms |
| FREQUENCY RANGE | 38Hz – 40kHz |
| SENSITIVITY | 86 dB |
| NUM WAYS | 4 |
| Brand | POLK AUDIO |
| MODEL: | MONITOR XT60BK |
| KIND: | SPEAKERS |
| TYPE DEVICE: | ФРОНТАЛНА КОЛОНА |
| MAX POWER: | 25-200 W |
| IMPEDANCE: | 4-8 ohms |
| FREQUENCY RANGE: | 38Hz – 40kHz |
| SENSITIVITY: | 86 dB |
| DIMENSION (X, W, D): | 925 x 190 x 231 |
| WEIGHT: | 9.07 КГ |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 747192133368 |


















