| TYPE DEVICE | СУБУФЕР |
| MAX POWER | 170 W |
| FREQUENCY RANGE | 37 - 200 Hz |
| SENSITIVITY | 111 dB |
| Brand | DALI |
| MODEL: | ZENSOR SUB E-9F BK |
| KIND: | SPEAKERS |
| TYPE DEVICE: | СУБУФЕР |
| MAX POWER: | 170 W |
| FREQUENCY RANGE: | 37 - 200 Hz |
| SENSITIVITY: | 111 dB |
| DIMENSION (X, W, D): | 307 x 288 x 311 |
| WEIGHT: | 11 КГ |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |













