| KIND | Amplifiers and receivers |
| CHANNELS | 5.2 |
| OUTPUT POWER PER CHANNEL | 115 W |
| IMPEDANCE | 6 ohms |
| RADIO TUNER | FM |
| USB | Yes |
| WI-FI | Yes |
| BLUETOOTH | Yes |
| Brand | YAMAHA |
| MODEL: | RX-V4A |
| KIND: | Amplifiers and receivers |
| CHANNELS: | 5.2 |
| OUTPUT POWER PER CHANNEL: | 115 W |
| IMPEDANCE: | 6 ohms |
| RADIO TUNER: | FM |
| HDMI: | x 4 IN/X 1 OUT |
| 4K, HDR: | Yes |
| USB: | Yes |
| DOLBY DIGITAL FORMATS: | TrueHD |
| OPTICAL INPUT: | Yes |
| WI-FI: | Yes |
| BLUETOOTH: | Yes |
| COAXIAL INPUT: | Yes |
| GRAPHIC EQUALISER: | Yes |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| WEIGHT: | 8.8 КГ |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 4957812660334 |












