| KIND | Amplifiers and receivers |
| CHANNELS | 2.2 |
| OUTPUT POWER PER CHANNEL | 45 W |
| IMPEDANCE | 8 Ohms |
| Brand | MARANTZ |
| MODEL: | PM-6007 |
| KIND: | Amplifiers and receivers |
| CHANNELS: | 2.2 |
| OUTPUT POWER PER CHANNEL: | 45 W |
| IMPEDANCE: | 8 Ohms |
| FREQUENCY RANGE: | 20Hz-20kHz |
| PRE-AMPLIFIER: | Yes |
| OPTICAL INPUT: | X 2 |
| COAXIAL INPUT: | Yes |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| WEIGHT: | 7.6 КГ |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 4951035073650 |













