| ТИП | СУБУФЕР |
| МОЩНОСТ | 170 W |
| ЧЕСТОТЕН ОБХВАТ | 37 - 200 Hz |
| ЧУВСТВИТЕЛНОСТ | 111 dB |
| Марка | DALI |
| МОДЕЛ: | ZENSOR SUB E-9F BK |
| ВИД: | КОЛОНИ |
| ТИП: | СУБУФЕР |
| МОЩНОСТ: | 170 W |
| ЧЕСТОТЕН ОБХВАТ: | 37 - 200 Hz |
| ЧУВСТВИТЕЛНОСТ: | 111 dB |
| ГАБАРИТИ (В, Ш, Д): | 307 x 288 x 311 |
| ТЕГЛО: | 11 КГ |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |













