| ТИП | СУБУФЕР |
| МОЩНОСТ | 250 W |
| ЧЕСТОТЕН ОБХВАТ | 20–160 Hz |
| Марка | YAMAHA |
| МОДЕЛ: | NS-SW300 |
| ВИД: | КОЛОНИ |
| ТИП: | СУБУФЕР |
| МОЩНОСТ: | 250 W |
| ЧЕСТОТЕН ОБХВАТ: | 20–160 Hz |
| ГАБАРИТИ (В, Ш, Д): | 366 x 350 x 420 |
| ТЕГЛО: | 18 КГ |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 4957812538367 |












