| KIND | Amplifiers and receivers |
| CHANNELS | 2 |
| OUTPUT POWER PER CHANNEL | 70 W |
| IMPEDANCE | 4 Ohms |
| BLUETOOTH | Yes |
| Brand | DENON |
| MODEL: | PMA-600NE |
| KIND: | Amplifiers and receivers |
| CHANNELS: | 2 |
| OUTPUT POWER PER CHANNEL: | 70 W |
| IMPEDANCE: | 4 Ohms |
| FREQUENCY RANGE: | 20 Hz - 20 kHz |
| OPTICAL INPUT: | x 2 |
| BLUETOOTH: | Yes |
| COAXIAL INPUT: | Yes |
| WEIGHT: | 6.8 КГ |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 4951035070956 |



















