| ВИД | УСИЛВАТЕЛИ И РЕСИЙВЪРИ |
| БРОЙ КАНАЛИ | 2 |
| ИЗХОДНА МОЩНОСТ НА КАНАЛ | 60 W |
| ИМПЕДАНС | 8 Ohms |
| Марка | YAMAHA |
| МОДЕЛ: | A-S301 |
| ВИД: | УСИЛВАТЕЛИ И РЕСИЙВЪРИ |
| БРОЙ КАНАЛИ: | 2 |
| ИЗХОДНА МОЩНОСТ НА КАНАЛ: | 60 W |
| ИМПЕДАНС: | 8 Ohms |
| ЧЕСТОТЕН ОБХВАТ: | 10Hz - 100kHz |
| ОПТИЧЕН ВХОД: | Да |
| ТЕГЛО: | 9 КГ |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 4957812573580 |















