| KIND | Amplifiers and receivers |
| CHANNELS | 2 |
| OUTPUT POWER PER CHANNEL | 60 W |
| IMPEDANCE | 8 Ohms |
| Brand | YAMAHA |
| MODEL: | A-S301 |
| KIND: | Amplifiers and receivers |
| CHANNELS: | 2 |
| OUTPUT POWER PER CHANNEL: | 60 W |
| IMPEDANCE: | 8 Ohms |
| FREQUENCY RANGE: | 10Hz - 100kHz |
| OPTICAL INPUT: | Yes |
| WEIGHT: | 9 КГ |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 4957812573580 |















