| ТИП | ФРОНТАЛНА КОЛОНА |
| МОЩНОСТ | 20-150 W |
| ИМПЕДАНС | 6 ohms |
| ЧЕСТОТЕН ОБХВАТ | 50Hz-25kHz |
| ЧУВСТВИТЕЛНОСТ | 86dB |
| БРОЙ ГОВОРИТЕЛИ | 2 |
| Марка | JBL |
| МОДЕЛ: | STAGE 250B ESPRESSO ЧИФТ |
| ВИД: | КОЛОНИ |
| ТИП: | ФРОНТАЛНА КОЛОНА |
| МОЩНОСТ: | 20-150 W |
| ИМПЕДАНС: | 6 ohms |
| ЧЕСТОТЕН ОБХВАТ: | 50Hz-25kHz |
| ЧУВСТВИТЕЛНОСТ: | 86dB |
| ГАБАРИТИ (В, Ш, Д): | 535 x 353 x 438 |
| ТЕГЛО: | 5.6 КГ |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 1200130013065 |















