| TYPE DEVICE | ФРОНТАЛНА КОЛОНА |
| MAX POWER | 20-150 W |
| IMPEDANCE | 6 ohms |
| FREQUENCY RANGE | 50Hz-25kHz |
| SENSITIVITY | 86dB |
| NUM WAYS | 2 |
| Brand | JBL |
| MODEL: | STAGE 250B ESPRESSO ЧИФТ |
| KIND: | SPEAKERS |
| TYPE DEVICE: | ФРОНТАЛНА КОЛОНА |
| MAX POWER: | 20-150 W |
| IMPEDANCE: | 6 ohms |
| FREQUENCY RANGE: | 50Hz-25kHz |
| SENSITIVITY: | 86dB |
| DIMENSION (X, W, D): | 535 x 353 x 438 |
| WEIGHT: | 5.6 КГ |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 1200130013065 |















