| ВИД | УСИЛВАТЕЛИ И РЕСИЙВЪРИ |
| БРОЙ КАНАЛИ | 5.2 |
| ИЗХОДНА МОЩНОСТ НА КАНАЛ | 145 W |
| ИМПЕДАНС | 6 ohms |
| РАДИО ТУНЕР | FM |
| USB | Не |
| BLUETOOTH | Да |
| Марка | SONY |
| МОДЕЛ: | STR-DH590 |
| ВИД: | УСИЛВАТЕЛИ И РЕСИЙВЪРИ |
| БРОЙ КАНАЛИ: | 5.2 |
| ИЗХОДНА МОЩНОСТ НА КАНАЛ: | 145 W |
| ИМПЕДАНС: | 6 ohms |
| ЧЕСТОТЕН ОБХВАТ: | 20Hz - 20kHz |
| РАДИО ТУНЕР: | FM |
| HDMI: | X 4 |
| 4K, HDR: | Да |
| DTS ФОРМАТИ: | HD MASTER AUDIO |
| DOLBY DIGITAL ФОРМАТИ: | Digital |
| ОПТИЧЕН ВХОД: | Да |
| BLUETOOTH: | Да |
| КОАКСИАЛЕН ВХОД: | Да |
| ЕКВАЛАЙЗЕР: | Да |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| ТЕГЛО: | 7.1 КГ |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 4548736068056 |












