| ТИП | ФРОНТАЛНА КОЛОНА |
| МОЩНОСТ | 100 W |
| ИМПЕДАНС | 6 ohms |
| ЧЕСТОТЕН ОБХВАТ | 35 Hz - 35 kHz |
| ЧУВСТВИТЕЛНОСТ | 88dB |
| БРОЙ ГОВОРИТЕЛИ | 4 |
| Марка | YAMAHA |
| МОДЕЛ: | NS-555 |
| ВИД: | КОЛОНИ |
| ТИП: | ФРОНТАЛНА КОЛОНА |
| МОЩНОСТ: | 100 W |
| ИМПЕДАНС: | 6 ohms |
| ЧЕСТОТЕН ОБХВАТ: | 35 Hz - 35 kHz |
| ЧУВСТВИТЕЛНОСТ: | 88dB |
| ГАБАРИТИ (В, Ш, Д): | 980 x 222 x 345 |
| ТЕГЛО: | 20 КГ |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 4957812054553 |










