| TYPE DEVICE | СЪРАУНД КОЛОНА |
| MAX POWER | 20-125W |
| IMPEDANCE | 6 ohms |
| FREQUENCY RANGE | 53Hz-25kHz |
| SENSITIVITY | 85dB |
| NUM WAYS | 2 |
| Brand | JBL |
| MODEL: | STAGE 240B LATTE ЧИФТ |
| KIND: | SPEAKERS |
| TYPE DEVICE: | СЪРАУНД КОЛОНА |
| MAX POWER: | 20-125W |
| IMPEDANCE: | 6 ohms |
| FREQUENCY RANGE: | 53Hz-25kHz |
| SENSITIVITY: | 85dB |
| DIMENSION (X, W, D): | 272 x 175 x 217 |
| WEIGHT: | 4.6 КГ |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 1200130013096 |













