| TYPE DEVICE | СУБУФЕР |
| MAX POWER | 50 W |
| FREQUENCY RANGE | 28–180 Hz |
| Brand | YAMAHA |
| MODEL: | NS-SW100 |
| KIND: | SPEAKERS |
| TYPE DEVICE: | СУБУФЕР |
| MAX POWER: | 50 W |
| FREQUENCY RANGE: | 28–180 Hz |
| DIMENSION (X, W, D): | 351 x 352 x 408 |
| WEIGHT: | 12 КГ |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 4957812605090 |









