| POWER CONSUMPTION | 750 W |
| MAX DELIVERY CAPACITY | 3600.00 L/hr |
| MAX DELIVERY HEIGHT | 28.00 м |
| MAX SUCTION HEIGHT | 8.00 м |
| Brand | DAEWOO |
| MODEL: | AUTOJET 100S |
| POWER SUPPLY TYPE: | ELECTRICAL |
| POWER CONSUMPTION: | 750 W |
| MAX DELIVERY CAPACITY: | 3600.00 L/hr |
| MAX DELIVERY HEIGHT: | 28.00 м |
| MAX SUCTION HEIGHT: | 8.00 м |
| PRODUCT WEIGHT: | 16.600 kg |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 7798125043660 |







