| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ | 750 W |
| МАКСИМАЛЕН ДЕБИТ | 3600.00 L/hr |
| МАКС НАПОРНА ВИСОЧИНА | 28.00 м |
| МАКС ВСМУКАТЕЛНА ВИСОЧИНА | 8.00 м |
| Марка | DAEWOO |
| МОДЕЛ: | AUTOJET 100S |
| ТИП ЗАХРАНВАНЕ: | ЕЛЕКТРИЧЕСКО |
| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ: | 750 W |
| МАКСИМАЛЕН ДЕБИТ: | 3600.00 L/hr |
| МАКС НАПОРНА ВИСОЧИНА: | 28.00 м |
| МАКС ВСМУКАТЕЛНА ВИСОЧИНА: | 8.00 м |
| НЕТНО ТЕГЛО: | 16.600 kg |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 7798125043660 |







