| HEIGHT | 168.40 см |
| WIDTH | 59.70 см |
| DEPTH | 65.40 см |
| NET VOLUME | 347 L |
| TEMPERATURE RATIO | от +2 С до +9 С |
| Brand | LIEBHERR |
| MODEL: | MRFvc 3511 |
| HEIGHT: | 168.40 см |
| WIDTH: | 59.70 см |
| DEPTH: | 65.40 см |
| NET VOLUME: | 347 L |
| TEMPERATURE RATIO: | от +2 С до +9 С |
| ENERGY EFFICIENCY CLASS: | C |
| ELECTRONIC DISPLAY: | Yes |
| ANNUAL ENERGY CONSUMPTION: | 538 kWh |
| WARRANTY: | 2+3 YEARS, *AFTER REGISTRATION |
| EAN | 9005382232651 |













