| ВИСОЧИНА | 168.40 см |
| ШИРИНА | 59.70 см |
| ДЪЛБОЧИНА | 65.40 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО) | 347 L |
| ТЕМПЕРАТУРЕН ДИАПАЗОН | от +2 С до +9 С |
| Марка | LIEBHERR |
| МОДЕЛ: | MRFvc 3511 |
| ВИСОЧИНА: | 168.40 см |
| ШИРИНА: | 59.70 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 65.40 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО): | 347 L |
| ТЕМПЕРАТУРЕН ДИАПАЗОН: | от +2 С до +9 С |
| КЛАС НА ЕНЕРГИЙНА ЕФЕКТИВНОСТ: | C |
| ЕЛЕКТРОНЕН ДИСПЛЕЙ: | Да |
| ГОД. КОНСУМАЦИЯ НА ЕЛ.ЕНЕРГИЯ: | 538 kWh |
| ГАРАНЦИЯ: | 2+3 ГОДИНИ, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| EAN | 9005382232651 |













