| HEIGHT | 188.40 см |
| WIDTH | 59.70 см |
| DEPTH | 65.40 см |
| NET VOLUME | 400 L |
| TEMPERATURE RATIO | от +2 С до +9 С |
| Brand | LIEBHERR |
| MODEL: | MRFvc 4011 |
| HEIGHT: | 188.40 см |
| WIDTH: | 59.70 см |
| DEPTH: | 65.40 см |
| NET VOLUME: | 400 L |
| TEMPERATURE RATIO: | от +2 С до +9 С |
| ENERGY EFFICIENCY CLASS: | C |
| SOUND POWER LEVEL: | 50.0 dB |
| COLOUR: | БЯЛ |
| EAN | 9005382232613 |

















