| ВИСОЧИНА | 188.40 см |
| ШИРИНА | 59.70 см |
| ДЪЛБОЧИНА | 65.40 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО) | 400 L |
| ТЕМПЕРАТУРЕН ДИАПАЗОН | от +2 С до +9 С |
| Марка | LIEBHERR |
| МОДЕЛ: | MRFvc 4011 |
| ВИСОЧИНА: | 188.40 см |
| ШИРИНА: | 59.70 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 65.40 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО): | 400 L |
| ТЕМПЕРАТУРЕН ДИАПАЗОН: | от +2 С до +9 С |
| КЛАС НА ЕНЕРГИЙНА ЕФЕКТИВНОСТ: | C |
| НИВО НА ШУМА: | 50.0 dB |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| EAN | 9005382232613 |

















