| HEIGHT | 199.00 см |
| WIDTH | 60.00 см |
| DEPTH | 60.00 см |
| NET VOLUME | 373 L |
| TEMPERATURE RATIO | от +1 С до +9 С |
| Brand | SNAIGE |
| MODEL: | CD 39DM-T302BEX |
| HEIGHT: | 199.00 см |
| WIDTH: | 60.00 см |
| DEPTH: | 60.00 см |
| NET VOLUME: | 373 L |
| TEMPERATURE RATIO: | от +1 С до +9 С |
| ENERGY EFFICIENCY CLASS: | E |
| LED LIGHTING: | Yes |
| ANNUAL ENERGY CONSUMPTION: | 936 kWh |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 4770104820267 |












