| HEIGHT | 178.60 см |
| WIDTH | 91.50 см |
| DEPTH | 67.00 см |
| NET VOLUME | 550 L |
| INVERTER COMPRESSOR | Yes |
| Brand | GORENJE |
| MODEL: | NRR9185EAXL |
| TYPE: | SIDE BY SIDE |
| HEIGHT: | 178.60 см |
| WIDTH: | 91.50 см |
| DEPTH: | 67.00 см |
| NET VOLUME: | 550 L |
| NET VOLUME FRIDGE COMPARTMENT: | 358 L |
| NET VOLUME FREEZER COMPARTMENT: | 192 L |
| COLOUR: | INOX |
| TOTAL NO FROST SYSTEM: | Yes |
| ENERGY EFFICIENCY CLASS: | E |
| ELECTRONIC DISPLAY: | Yes |
| HOLIDAY MODE: | Yes |
| DOOR OPEN ALARM: | Yes |
| ANNUAL ENERGY CONSUMPTION: | 318 kWh |
| SOUND POWER LEVEL: | 38.0 dB |
| NOISE EMISSION CLASS: | C |
| WARRANTY: | 2+3 YEARS, *AFTER REGISTRATION |
| EAN | 3838782684449 |



















