| ВИСОЧИНА | 178.60 см |
| ШИРИНА | 91.50 см |
| ДЪЛБОЧИНА | 67.00 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО) | 550 L |
| ИНВЕРТОРЕН КОМПРЕСОР | Да |
| Марка | GORENJE |
| МОДЕЛ: | NRR9185EAXL |
| ТИП: | SIDE BY SIDE |
| ВИСОЧИНА: | 178.60 см |
| ШИРИНА: | 91.50 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 67.00 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО): | 550 L |
| ОБЕМ НА ХЛАДИЛНА ЧАСТ(НЕТО): | 358 L |
| ОБЕМ НА ФРИЗЕРНА ЧАСТ(НЕТО): | 192 L |
| ЦВЯТ: | INOX |
| ПЪЛЕН NO FROST: | Да |
| КЛАС НА ЕНЕРГИЙНА ЕФЕКТИВНОСТ: | E |
| ЕЛЕКТРОНЕН ДИСПЛЕЙ: | Да |
| РЕЖИМ ВАКАНЦИЯ: | Да |
| АЛАРМА ЗА ОТВОРЕНА ВРАТА: | Да |
| ГОД. КОНСУМАЦИЯ НА ЕЛ.ЕНЕРГИЯ: | 318 kWh |
| НИВО НА ШУМА: | 38.0 dB |
| КЛАС НА НИВО НА ШУМ: | C |
| ГАРАНЦИЯ: | 2+3 ГОДИНИ, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| EAN | 3838782684449 |



















