| TYPE | FREEZER BELOW |
| HEIGHT | 201.00 см |
| WIDTH | 59.50 см |
| DEPTH | 65.00 см |
| NET VOLUME | 367 L |
| COLOUR | ЧЕРЕН |
| TOTAL NO FROST SYSTEM | Yes |
| Brand | AEG |
| MODEL: | ORC8M361EL |
| TYPE: | FREEZER BELOW |
| HEIGHT: | 201.00 см |
| WIDTH: | 59.50 см |
| DEPTH: | 65.00 см |
| NET VOLUME: | 367 L |
| NET VOLUME FRIDGE COMPARTMENT: | 266 L |
| NET VOLUME FREEZER COMPARTMENT: | 101 L |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| ENERGY EFFICIENCY CLASS: | E |
| ELECTRONIC DISPLAY: | Yes |
| HOLIDAY MODE: | Yes |
| REVERSIBLE DOORS: | Yes |
| ANNUAL ENERGY CONSUMPTION: | 250 kWh |
| NOISE EMISSION CLASS: | C |
| SOUND POWER LEVEL: | 38.0 dB |
| WARRANTY: | 2+3 YEARS, *AFTER REGISTRATION |
| EAN | 7333394036755 |





























