| TYPE | FREEZER BELOW |
| HEIGHT | 180.00 см |
| WIDTH | 54.50 см |
| DEPTH | 62.50 см |
| NET VOLUME | 270 L |
| COLOUR | WHITE |
| TOTAL NO FROST SYSTEM | Yes |
| Brand | MIDEA |
| MODEL: | MDRB380FGE01A |
| TYPE: | FREEZER BELOW |
| HEIGHT: | 180.00 см |
| WIDTH: | 54.50 см |
| DEPTH: | 62.50 см |
| NET VOLUME: | 270 L |
| NET VOLUME FRIDGE COMPARTMENT: | 199 L |
| NET VOLUME FREEZER COMPARTMENT: | 71 L |
| COLOUR: | WHITE |
| ENERGY EFFICIENCY CLASS: | E |
| ELECTRONIC DISPLAY: | Yes |
| REVERSIBLE DOORS: | Yes |
| ANNUAL ENERGY CONSUMPTION: | 219 kWh |
| NOISE EMISSION CLASS: | C |
| SOUND POWER LEVEL: | 41.0 dB |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 6954903816326 |





























