| TYPE | FREEZER BELOW |
| HEIGHT | 180.00 см |
| WIDTH | 54.00 см |
| DEPTH | 57.60 см |
| NET VOLUME | 250 L |
| COLOUR | БЯЛ |
| TOTAL NO FROST SYSTEM | Yes |
| Brand | INDESIT |
| MODEL: | INKF 8251 W4E |
| TYPE: | FREEZER BELOW |
| HEIGHT: | 180.00 см |
| WIDTH: | 54.00 см |
| DEPTH: | 57.60 см |
| NET VOLUME: | 250 L |
| NET VOLUME FRIDGE COMPARTMENT: | 180 L |
| NET VOLUME FREEZER COMPARTMENT: | 70 L |
| COLOUR: | БЯЛ |
| ENERGY EFFICIENCY CLASS: | E |
| DOOR OPEN ALARM: | Yes |
| NOISE EMISSION CLASS: | C |
| SOUND POWER LEVEL: | 41.0 dB |
| WARRANTY: | 2+3 YEARS, *AFTER REGISTRATION |
| EAN | 8050147724705 |


























