| TYPE | FREEZER BELOW |
| HEIGHT | 188.00 см |
| WIDTH | 59.50 см |
| DEPTH | 63.00 см |
| NET VOLUME | 310 L |
| COLOUR | БЯЛ |
| TOTAL NO FROST SYSTEM | Yes |
| Brand | MIDEA |
| MODEL: | MDRB424FGE01OE |
| TYPE: | FREEZER BELOW |
| HEIGHT: | 188.00 см |
| WIDTH: | 59.50 см |
| DEPTH: | 63.00 см |
| NET VOLUME: | 310 L |
| NET VOLUME FRIDGE COMPARTMENT: | 224 L |
| NET VOLUME FREEZER COMPARTMENT: | 86 L |
| COLOUR: | БЯЛ |
| ENERGY EFFICIENCY CLASS: | E |
| REVERSIBLE DOORS: | Yes |
| ANNUAL ENERGY CONSUMPTION: | 235 kWh |
| NOISE EMISSION CLASS: | C |
| SOUND POWER LEVEL: | 42.0 dB |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 6221284000676 |


































