| TYPE | FREEZER BELOW |
| HEIGHT | 182.30 см |
| WIDTH | 54.50 см |
| DEPTH | 54.50 см |
| NET VOLUME | 260 L |
| COLOUR | БЯЛ |
| Brand | TCL |
| MODEL: | RF260BWE0 |
| TYPE: | FREEZER BELOW |
| HEIGHT: | 182.30 см |
| WIDTH: | 54.50 см |
| DEPTH: | 54.50 см |
| NET VOLUME: | 260 L |
| NET VOLUME FRIDGE COMPARTMENT: | 187 L |
| NET VOLUME FREEZER COMPARTMENT: | 73 L |
| COLOUR: | БЯЛ |
| MOISTURE ZONE: | Yes |
| ANNUAL ENERGY CONSUMPTION: | 213 kWh |
| NOISE EMISSION CLASS: | C |
| SOUND POWER LEVEL: | 40.0 dB |
| WARRANTY: | 2+3 YEARS, *AFTER REGISTRATION |
| EAN | 8720568107202 |






























